Українка Білодід посіла друге місце на змаганнях у Тбілісі. Фото: Коррупция.Спорт

Українка Білодід посіла друге місце на змаганнях у Тбілісі

29 бер 2019, 19:55

Українська спортсменка Дар’я Білодід посіла друге місце на змаганнях у Тбілісі. Наразі у Грузії триває Гран-прі Тбілісі.

.

Українка розпочала змагання із другого раунду. Першими її суперницями були спортсменки із Польщі та Франції, повідомляє XSPORT.

У півфіналі українка змагалася з чемпіонкою Європи спортсменкою з Угорщини Евою Черновіцкі. Білодід вдалося вибороти перемогу іппон, а її суперниця отримала три попередження. У фіналі українка змагалася з француженкою Мелані Клемен. Супротивниці українки вдалося провести ваза-арі та іппон. Таким чином, француженка здобула своє перше золото.

Варто зазначити, що це перша поразка Білодід з серпня 2017 року. Після програшу у третьому раунді дебютного чемпіонату світу з дзюдо українка здобула перемогу у 38 зустрічах та виграла вісім турнірів.