Новини
Світоліна. Фото: Спорт.юа

Світоліна пробилася у чвертьфінал Чемпіонату Австралії — відео перемоги

3 лют 2021, 12:18

Еліна Світоліна, українська тенісистка, пробилася у чвертьфінал Чемпіонату Австралії з тенісу. У трьох сетах вона обіграла Олену Остапенко з Латвії в 1/8 фіналу турніру Gippsland Trophy в австралійському Мельбурні з рахунком 2:1 (6: 7 (4: 7), 6: 3, 6: 2)

.

У чвертьфіналі турніру українка зіграє з представницею Бельгії — Елізе Мертенс. Матч відбудеться 4 лютого о 1.30 за Києвом. Про це стало відомо з трансляції матчу.

Перший сет розпочався з рівної боротьби, після чого українка програла два гейми на подачі поспіль і дозволила суперниці вийти вперед з рахунком 5:2. Еліна перевернула хід партії та захопила лідерство (6:5), але драматично поступилася Остапенко на тай-брейку.

Два наступних сети пройшли під диктовку Світоліної. Обидва рази вона з самого початку вигравала три гейми поспіль, а потім спокійно доводила справу до перемоги в партії.

Українка перевершила суперницю майже за всіма статистичними показниками, включаючи подачі на виліт (5 проти 3), подвійні помилки (7 проти 11) і кількість виграних очок (52,2% проти 48,8%).

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що українська тенісистка Еліна Світоліна виграла престижний турнір WTA у Монтерреї. У фінальному матчі в Мексиці перша ракетка України обіграла чешку Марію Боузкову у трьох сетах. Світоліна виграла перший титул WTA з моменту перемоги на Підсумковому турнірі у 2018 році. Торік її кращим досягненням був фінал Підсумкового турніру WTA.

Джерело: Ракурс