Новини
Зідан визнав поразку, Лондон у фіналі Ліги чемпіонів — відео «Челсі» – «Реал»

Зідан визнав поразку, Лондон у фіналі Ліги чемпіонів — відео «Челсі» — «Реал»

6 тра 2021, 09:31

Лондонський «Челсі» впевнено переграв «Реал» 2:0 у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів та вийшов до фіналу змагань, де зустрінеться із «Манчестер Сіті». Вирішальна зустріч відбудеться 29 травня, початок о 22.00.

.

Голи за «аристократів» забили на 28 хвилині Тімо Вернер і на 85 хвилині Мейсон Маунт. У першому матчі в Мадриді суперники зіграли 1:1.

Головний тренер Реала Зінедін Зідан поділився враженнями від протистояння з Челсі у півфіналі Ліги чемпіонів.

Так, можна сказати, що Челсі заслужив на перемогу. Ми билися, але вони заслужили вийти у фінал. Наші гравці, які вийшли сьогодні на поле, були фізично готові для матчу. Я пишаюся своїми хлопцями — ми спробували, ми дійшли дуже далеко, до фіналу залишився один крок. Челсі провів відмінний матч, потрібно віддати їм належне.

Коли програєш у півфіналі, не можеш бути задоволений, і це нормально. Це складно прийняти, але завтра ми повернемося на тренувальне поле, готові до роботи, — наводить слова Зідана офіційний сайт УЄФА.

Зідан визнав поразку, Лондон у фіналі Ліги чемпіонів, фото — sport.ua

Німецький тренер «Челсі» Томас Тухель може сміливо занести собі в актив останні два сезони ЛЧ.

Фахівець став першим в історії наставником, який двічі поспіль дійшов до ключового матчу ЛЧ з різними командами. Торік Тухель на чолі ПСЖ поступився у фіналі Баварії (0:1).

Раніше у фінал найпрестижнішого клубного турніру світу вийшов інший англійський клуб — «Манчестер Сіті».

Джерело: Ракурс