Завершився 30-й чемпіонат України з футболу, фото: «Чемпіон»

Трьома паралельними матчами завершився чемпіонат України з футболу

Команди Прем'єр-ліги завершили 30-й чемпіонат України з футболу.

.

Про це повідомляє агентство «Укрінформ».

Сьогодні, 9 травня, відбулися три паралельні матчі 26-го туру чемпіонату:

• донецький «Шахтар» з мінімальним рахунком 1:0 переміг «Інгулець» з Петрового — 1:0 (гол забив Тете на 16-й хвилині матчу).
  • «Дніпро-1» зіграв внічию (1:1) із львівським «Рухом» (ворота вразили Маріо Чуже (60 хвилина) та Данило Кондраков (90+5 хвилина);
  • також нічиєю 1:1 завершилося протистояння «Львова» та донецького «Олімпіка (голами відзначилися Ренан Олівейра на 27-й хвилині та Владислав Хамелюк на 86-й).

Інші сьогоднішні поєдинки 26-го туру пройшли так:

• «Колос» (Ковалівка) — «Динамо» (Киев) — 0:3 (голами відзначилися Денис Гармаш (45-та хвилина), Микола Шапаренко (57-а хвилина), Віталий Миколенко (65-а хвилина);
  • «Зоря» (Луганськ) — «Олександрія» — 2:1 (ворота вразили Олександр Гладкий (63-я хвилина), Данило Алефіренко (73-я хвилина) та Роман Вантух (86-а хвилина);
  • «Маріуполь» — «Десна» (Чернігів) — 4:1 (голи — Юхим Конопля (44-а хвилина), Олег Очеретько (59-а хвилина), Данило Сікан (62-та та 76-та хвилина), Артем Бондаренко (85-а хвилина);
  • «Минай» — «Ворскла» (Полтава) — 1:2 (голи — Олексій Хахльов (7-а хвилина, з пенальті), Ібрагім Кане (14-а хвилина), Владислав Кулач (41-а хвилина, з пенальті).

Усі призери чемпіонату визначилися ще минулого туру — «Дніпро», «Шахтар» та «Зоря». Також у єврокубках гратимуть «Колос» і «Ворскла». Залишить прем'єр-лігу закарпатський клуб «Минай».

Найкращим бомбардиром із показником 15 м’ячів став форвард «Ворскли» Владислав Кулач.