Україна перемогла Північну Македонію. Фото: УАФ

Україна перемогла Північну Македонію у матчі відбору на Євро-2024

14 жов 2023, 18:50

Національна Збірна України здобула свою третю перемогу в кваліфікації Євро-2024 з футболу.

.

Матч проти Північної Македонії «синьо-жовті» виграли з рахунком 2:0. Номінальні господарі розпочали матч жваво й вже на 12-й хвилині голкіпер гостей змушений був відбивати удар Артема Довбика. Згодом українці змарнували кілька нагод забити, але на 30-й хвилині все ж відкрили рахунок зусиллям Георгія Судакова, якому допоміг рикошет — 1:0.

У другому таймі шанс мав забити Михайло Мудрик, але не зміг переграти воротаря. Потім Микола Матвієнко поцілив у поперечину. Судаков теж міг забити другий гол, але добре відіграв македонський воротар.

Однак м’яч все ж залетів вдруге у ворота суперника підопічних Сергія Реброва. Захисник київського «Динамо» Олександр Караваєв побачив, як голкіпер суперника вийшов з воріт та дальнім ударом поцілив у порожні ворота.

Зараз Україна перебуває на другому місці й випереджає Італію на три очки, а наступну гру проведе 17 жовтня на виїзді проти Мальти. Північна Македонія перебуває на четвертій сходинці й має ще зіграти матчі з Англією та Італією.

Нагадаємо, у серпні під час трансферного вікна голкіпер збірної України та донецького «Шахтаря» Анатолій Трубін перейшов до лісабонської «Бенфіки». З чемпіоном Португалії молодий український воротар уклав контракт на п’ять років.