Ракурсhttps://racurs.ua/


Кір Стармер заявив про готовність відправити британські війська до України. Фото:
Велика Британія готова відправити війська до України для забезпечення миру — Стармер
https://racurs.ua/ua/n204117-velyka-brytaniya-gotova-vidpravyty-viyska-do-ukrayiny-dlya-zabezpechennya-myru-starmer.htmlРакурсВелика Британія готова відправити миротворців до України.
Лондон готовий відправити свої війська до України для забезпечення виконання мирної угоди, якщо це буде необхідно. Про це заявив британський прем'єр-міністр Кір Стармер. Таким чином він вперше публічно висловив готовність розглянути можливість направлення британських миротворців до України. Про це повідомило видання The Telegraph.
Британiя готова зіграти провідну роль у прискоренні роботи над гарантіями безпеки для України. Це включає додаткову підтримку для української армії, в рамках якої Британiя вже пообіцяла виділити 3 мільярди фунтів стерлінгів на рік до 2030 року, — зазначив посадовець.
За словами Стармера, він глибоко усвідомлює відповідальність, пов’язану з потенційною можливістю наразити на небезпеку британських військових. Водночас він наголосив, що забезпечення безпеки України — це забезпеченням безпеки Великої Британії та всього європейського континенту.
Нагадаємо, ЗМІ повідомляли, що країни Європи зможуть надати до 25 тис. військових для можливої миротворчої місії в Україні. Такої кількості буде недостатньо для ефективного виконання завдань, бо для проведення операції потрібно щонайменше 120 тис. військовослужбовців.
Джерело: The Telegraph