Під час змагань у Мінську, фото: НОК України

Європейські ігри: Україна здобула «золото» на велотреку (ФОТО)

27 чер 2019, 22:32

На II Європейських іграх у Мінську українська велогонщиця Ганна Соловей здобула золоту медаль під час сьогоднішніх змагань у гонці за очками на велотреку.

.

Про це повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

Соловей набрала 30 очок. Друге місце посіла Верена Ебергардт з Австрії. Бронзова нагорода дісталася представниці Чехії Ярмілі Махачовій.

Також Україна сьогодні здобула ще одну золоту медаль — веслувальниці Марія Повх і Людмила Кукліновська перемогли у фінальному заїзді на 200 м.

Срібну медаль сьогодні здобула українська борчиня Юлія Хавалджи, яка виступає у ваговій категорії до 53 кг.

Борець вільного стилю Гор Оганнесян, який виступає у ваговій категорії до 65 кг, здобув бронзову нагороду.

Ще одну «бронзу» на борцівському килимі здобула Алла Черкасова, яка виступає у ваговій категорії до 68 кг.

Таким чином, у збірної України вже 27 нагород — сім золотих, дев’ять срібних та 11 бронзових. У загальному заліку наша держава посідає четверте місце.

Інфографіка: minsk2019.by

Нагадаємо, вчора представники України здобули золоту медаль на змаганнях з легкої атлетики.