Світоліна перемогла росіянку та вийшла у чвертьфінал турніру. Фото: XSport

Світоліна перемогла росіянку та вийшла у чвертьфінал турніру (ВІДЕО)

25 вер 2019, 10:31

Відома українська тенісистка Еліна Світоліна (№ 3 WTA) перемогла російську спортсменку Світлану Кузнєцову (№ 69 WTA).

.

Світоліна отримала перемогу у двох сетах. Тривалість матчу становила 1 годину 16 хвилин. Про це повідомляє «РБК-Україна», посилаючись на повідомлення Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Перша ракетка України зробила 5 брейків і віддала суперниці одну подачу. На рахунку Світоліної два ейси та три подвійних помилки.

Світоліна перемогла з рахунком 6:4, 6:2, завдяки чому вона вийшла до чвертьфіналу. Щоб вийти у півфінал турніру у Китаї, українка має зіграти з переможницею матчу Ван Цян з Китаю та Елісон Ріск з США.

Друга ракетка України Даяна Ястремська сьогодні спробує також пройти до чвертьфіналу. Її суперницею буде Кароліна Плішкова (№ 2 WTA).

Призовий фонд турніру серії Прем'єр 5 становить майже 3 млн дол.

Як раніше повідомляв «Ракурс», 18 вересня Світоліна покинула турнір WTAInternationalв китайському Гуанчжоу через травму.