Українка виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики в Москві. Фото: Твіттер

Українка виграла чемпіонат Європи з важкої атлетики в Москві (ФОТО)

4 кві 2021, 21:43

Українська важкоатлетка Каміла Конотоп завоювала три золоті нагороди у ваговій категорії до 55 кг на чемпіонаті Європи, який проходить в Москві.

.

Українка стала абсолютною чемпіонкою Європи, вигравши змагання у ривку (95 кг), поштовху (113 кг) і в сумі (208 кг). «Срібло» — у Світлани Єршової з Росії, а «бронза» — у Ніни Стеркс з Бельгії. Про це стало відомо з трансляції заходу.

Дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи завоював українець Дмитро Вороновський — в поштовху (137 кг) і сумі (247 кг). Переміг Ангел Русев з Болгарії, за ним розташувався Валентин Янку з Румунії.

Крім того, українка Ангеліна Ломачинська виграла бронзову медаль у ривку у ваговій категорії до 45 кг. Чемпіонат Європи з важкої атлетики триватиме до 11 квітня.

Нагадаємо, чемпіонат Європи з легкої атлетики, що проходить в місті Торунь (Польща), був підкорений українськими спортсменками. Одразу дві українки посіли перше та друге місце зі стрибків у висоту.