Україна показала один з найкращих результатів на Олімпіаді в Пекіні. Фото:REUTERS/Kim Hong-Ji

Україна показала один з найкращих результатів на Олімпіаді в Пекіні

11 лют 2022, 13:11

На Олімпіаді-2022 в Пекіні лідерка збірної України з біатлону Юлія Джима вдруге в кар'єрі потрапила до топ-10 особистої гонки, посівши восьме місце у спринті.

.

Після лежки біатлоністка займала проміжне четверте місце, але на стійці промахнулася другим пострілом і опустилася на сьому позицію, повідомляє «UA-Футбол».

Останнє коло Джима пройшла не так переконливо і фінішувала восьмою. Також варто відзначити новий особистий рекорд на Олімпіаді Анастасії Меркушиної — з одним промахом вона вперше у кар'єрі фінішувала на Олімпіаді у топ-30.

Ще одна українка Ірина Петренко попри на два промахи на стрільбищі отримала право стартувати в гонці переслідувань.

У спринті перше особисте «золото» на Олімпійських іграх виборола лідерка Кубка світу Марте Олсбю-Ройселанд. Принагідно норвежка зробила серйозну заявку на переможний дубль у переслідуванні, випередивши шведку Ельвіру Еберг на 30,9 секунди.

Нагадаємо, 16-річна українська фігуристка Анастасія Шаботова ефектно дебютувала у Пекіні під «Щедрик» (ФОТО)

Джерело: «UA-Футбол»