Ракурсhttps://racurs.ua/


Російські дрони вдарили по житлових кварталах Одеси. Фото: МВА
Російські БпЛА атакували житлові квартали Одеси — є поранені й загиблі
https://racurs.ua/ua/n213419-rosiyski-bpla-atakuvaly-jytlovi-kvartaly-odesy-ie-poraneni-y-zagybli.htmlРакурсРосійські окупанти завдали ударів по житлових кварталах Одеси.
Вночі у п’ятницю, 24 квітня, під ударом ворожих безпілотників опинилися житлові будинки та цивільна інфраструктура. Внаслідок влучання у триповерховий житловий будинок зруйновані квартири та зайнялася пожежа. Там постраждало шестеро осіб. Про це Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомила у Telegram.
Інші дронові атаки зруйнували два двоповерхові житлові будинки, де вогнеборці врятували одну людину та евакуювали ще 20 осіб. Відомо про сімох постраждалих.
Ще один російський безпілотник влучив у двоповерховий будинок. Там загинули двоє осіб, а одна людина постраждала.
Наразі триває ліквідація наслідків обстрілу. На місцях влучань працюють понад 140 рятувальників.
В Одесі внаслідок нічної атаки загинуло подружжя — обом було по 75 років. У міській військовій адміністрації поінформували про 15 постраждалих, восьмеро з них перебувають у лікарнях. На місцях ударів з ночі працюють комунальні служби.





Нагадаємо, російські війська 23 квітня атакували залізничну інфраструктуру Кривого Рогу. Перед атакою було оголошено підвищену небезпеку і люди пройшли в укриття. Однак внаслідок удару в будівлі вибуховою хвилею пошкоджено кілька вікон і дверей.
