Новини
Ракурс

Реформа твоєї країни

4 лис 2013, 10:06

«Ракурс» розпочинає інформаційний проект, мета якого  надати майданчик для обміну думками фахівцям, інтелектуалам, аналітикам, здатним, абстрагувавшись від політичних симпатій та антипатій, спільними зусиллями зробити те, чого досі не здійснила жодна з політичних сил. А саме: створити інтелектуальну основу для побудови реалістичного й ефективного плану облаштування нашої країни в циклі публікацій, які стануть постійною рубрикою «Реформа твоєї країни». Адже в результаті двох десятків років суперечок про те, хто винен, так і залишилося без відповіді питання: що робити?

Мета цього проекту  визначити можливі шляхи розвитку галузей, життєво важливих для нашої держави. Це будуть базовані на досвіді професіоналів, прикладні, конкретні рекомендації для зміни на краще кожної з життєво важливих сфер: від правоохоронної діяльності до системи освіти; від медицини до судової системи; від питань самоідентифікації нації до бачення того місця й ролі, які може і повинна посідати Україна на геополітичній карті світу.


Ми впевнені, що цей проект стане помітним і корисним майданчиком для фахового, зацікавленого обговорення найважливіших актуальних питань і вироблення програми реформ.

Запрошуємо до співпраці наших читачів!


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter

.