Новини
Каратистка Терлюга виграла турнір в Дубаї і кваліфікувалася на Олімпіаду, фото — Фейсбук А.Терлюги

Каратистка Терлюга виграла турнір в Дубаї і кваліфікувалася на Олімпіаду (ФОТО)

16 лют 2020, 14:56

Каратистка Анжела Терлюга з Одеси виграла представницький турнір в Об'єднаних Арабських Еміратах. Вона тріумфувала у ваговій категорії до 55 кг на етапі Karate1 Premier League в Дубаї і отримала ліцензію для участі в Літніх Олімпійських іграх-2020, що відбудуться в Токіо.

.

Сьогодні у фіналі Терлюга мінімально перемогла візаві з Єгипту Аттіє Ясмін. Раніше Анжеліка здолала представниць Чилі (2:1), Китаю (3:0), Польщі (3:0) і Туреччини (2:0). Торік українка в Дубаях була другою.

Ліцензія Терлюги у Токіо — перша в історії українського карате. У січні Анжеліку визнали кращою спортсменкою місяця в Україні.

27-річна українка наразі є лідером світового рейтингу у своїй ваговій категорії. Терлюга зуміла пробитися до фіналу на семи з останніх дев’яти турнірів серії Karate1 Premier League. Торік у Мінську вона стала срібним призером II Європейських ігор.

Джерело: Ракурс