Новини
Ракурс
Обов’язкова вакцинація медиків призведе до страйків. Фото: istock

Обов’язкова вакцинація медиків призведе до страйків, вважають у МОЗ

28 лип 2021, 12:19

Обов’язкова вакцинація медиків в Україні може призвести до масштабних страйків та протестів.

Пріоритетними способами збільшити кількість вакцинованих залишається просвітницька робота та переконання, але не примус. Про це заявив голова Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики Федір Лапій, передає «РБК-Україна».

Він заявив, що у випадку запровадження обов’язкової вакцинації більшість медиків вийдуть страйкувати те не щепитимуться від інфекції.

Це буде приводом для страйків, головлікарі скажуть, що «нагорі» взагалі з глузду з’їхали: що, вони не повинні реаніматолога або медсестру тепер пускати на роботу через її відмову вакцинуватися?, — сказав експерт.

Він наголосив, що частина медиків, попри просвітницьку роботу, залишаться на своїх позиціях — «ми краще принесемо жертвопринесення, ніж пройдемо вакцинацію».


Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що запровадити обов’язкову вакцинацію від коронавірусу, але не для всіх, пропонують у Міністерстві охорони здоров’я. У відомстві пропонують не допускати невакцинованих від коронавірусу дітей до школи. Також пропонують обов’язкову вакцинацію для частини дорослого населення.

Джерело: РБК-Україна

Джерело: Ракурс


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter

.
Загрузка...