Новини
Еліна Світоліна. Фото: Чемпион

Світоліна виборола історичну перемогу на Олімпійських іграх

31 лип 2021, 14:59

Еліна Світоліна, перша ракетка України, виборола «бронзу» на Олімпіаді в Токіо. У матчі за третє місце українка переграла казахську тенісистку Олену Рибакіну.

.

Матч тривав дві години та 28 хвилин. Про це стало відомо з трансляції матчу.

Зустріч відбулася на центральному корті комплексу Ariake Tennis Park. Перший сет Світоліна програла з рахунком 1:6. У другому сеті результату зважився під час тай-бреку — в результаті сет закінчився з рахунком 7:6. Третій сет закінчився з рахунком 6:4 на користь українки. Ця олімпійська медаль стала першою для України в змаганнях із тенісу.

Це п’ята медаль українських атлетів на Олімпійських іграх в Токіо, і п’ята «бронза».

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Ольга Саладуха, чемпіонка світу у потрійному стрибку та народний депутат від «Слуги народу», провалилася на Олімпіаді в Токіо.

Українська спортсменка не змогла кваліфікуватися у фінал у перший день легкоатлетичної програми на Олімпійських іграх 2020 року. На змаганнях вона оновила особистий рекорд сезону — 13,91 м. Цього все ж виявилося недостатньо, щоб вийти у фінал змагань.

Джерело: Ракурс