На Паралімпіаді в Токіо українець завоював «срібло» з рекордом сезону. Фото: Громадське

На Паралімпіаді в Токіо українець завоював «срібло» з рекордом сезону

28 сер 2021, 10:01

На Паралімпіаді в Токіо український легкоатлет Роман Данилюк отримав срібну медаль у штовханні ядра в категорії F12.

.

28-річний представник Черкас показав персональний найкращий результат сезону. Він штовхнув снаряд на 16,53 м. Про це стало відомо з трансляції змагань.

Українець поступився лише іспанцю Кіму Лопесу Гонсалесу, який тріумфував зі світовим рекордом — 17,04 м.

Роман Данилюк брав участь в літніх Паралімпійських іграх 2016 року в штовханні ядра T12 / F12. Тоді він отримав бронзову медаль.

27 серпня збірна України завершила змагальний день XVI Паралімпійських ігор у Токіо ще двома медалями, які вибороли жіноча збірна з фехтування та легкоатлетка Анастасія Москаленко.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Україна виграла третє «золото» Паралімпіади-2020. Плавчиня Анна Стеценко стала чемпіонкою на дистанції 400 метрів вільним стилем.