Новини
Ракурс

КМДА ігнорує рішення суду про відшкодування збитків через падіння на слизькій вулиці

21 лют 2013, 18:23

А далі: складна операція із вживлянням у ногу імпортного протеза, який коштував 48 тис. грн і  ще 3,2 тис. грн, витрачені на ліки, необхідні для операції.

Реабілітація Євгенії вдома тривала майже рік, вона також проходила курс лікування в поліклініці, на що теж витратила чимало коштів. Відновити рушійну активність травмованої кінцівки на 100 % вже ніколи не вдасться.

Навесні 2010 року заступник головного редактора журналу «Світ єдиноборств» Євгенія Борщевська подала позов на КМДА до Шевченківського районного суду м. Києва, вимагаючи відшкодування їй матеріальної та моральної шкоди через падіння на слизькій вулиці. Три роки тривала судова тяганина. Нарешті 26 жовтня 2012 року Шевченківський районний суд м. Києва визнав провину Київської міської державної адміністрації перед позивачкою, вказавши при цьому на недотримання та невиконання керівниками КМДА окремих статей Конституції України та чинного законодавства.

Суд своїм рішенням по справі № 2610/15401/2012 зобов’язав КМДА сплатити Борщевській 61 тис. грн матеріальної компенсації і ще 10 тис. грн моральної шкоди. Виконавчий лист із суду було передано до Державної виконавчої служби України. ДВСУ 24 грудня 2012 року відкрила виконавче провадження за цією справою і видала постанову, де зазначено, що боржник (тобто КМДА) зобов’язаний самостійно виконати вищезгадане рішення Шевченківського районного суду у термін до семи днів із моменту отримання постанови.

Однак КМДА на це не відреагувала.

17 січня 2013 року ДВС України направила повторну вимогу до керівників КМДА негайно виконати вищезгадане рішення суду, а також повідомити коди програмної класифікації видатків і кредитування державного бюджету та економічної класифікації видатків бюджету, за якими здійснюватиметься безспірне списання коштів із рахунків боржника.

Все одно КМДА нічого так і не виконала.

ДВС України виявилася безсилою перед КМДА як органом державної виконавчої влади.

У результаті ДВС України повернула Борщевській виконавчий судовий документ, запропонувавши, щоби своє законне протиборство з КМДА вона... продовжила самотужки через органи Державного казначейства.

19 лютого 2013 року Євгенія Борщевська звернулась до президента України Віктора Януковича з відкритим листом, в якому скаржиться на бездіяльність чиновників Київської міської державної адміністрації.


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter
Загрузка...