Новини
Ракурс

Міліція готова застосувати спецтехніку для розгону протестувальників

8 гру 2013, 09:34

Ще напередодні Євро-2012 арсенал МВС поповнився озброєнням для розгону демонстрацій і надактивних болільників. І парк такої техніки справляє враження.

 

спецтехника водомет лавина

 «Лавина-Ураган» — напевне майпотужніший спецзасіб, якщо виходити з його техніко-тактичних характеристик. Спеціальний автомобіль «Лавина-Ураган» (Урал-532362) є технічним засобом підтримки міліції особливого призначення і призначений для наведення порядку під час масових виступів. Несе на собі 9000 літрів води, два баки для спецзасобів по 100 літрів. Має два основних і два допоміжних водомети. Дальність дії  — 50 метров. Кабіна захищена бронею і сталевими сітками, екіпаж чотири людини. Спецавтомобіль має також: систему відеоспостереження і раєстрації навколишньої обстановки та систему її аудіоконтролю, додаткові прожектори, систему пожежегасіння, система газового захисту з фільтровентиляційною установкою, засіб для руйнування завалів і барикад з гідроприводом.

 

спецтехника водомет шторм


Молодший брат — спецавтомобіль АВС-40 КБ Пожспецмаш (колишній завод Пожмашина) з міста Прилуки. Має менший запас води — 6000 литров, лише два водомети.  Дальність подачі води 60 и 20 метрів відповідно. Допоміжне обладнання аналогічне тому, що є в попередника.

«Лавина-Ураган» має систему пожежегасіння на випадок застосування «коктейлів Молотова» чи інших легкозаймистих речовин.

 

спецтехника водомет

Найвідсталіший варіант спецтехніки,  АВС-30 на базі повноприводного КрАЗа, має один водомет. Захищений легкою бронею. Певні обмеження по застосуванню накладає темпратура навколишнього середовища. Взимку вода, як правило, замерзає. Вироблений в Україні. 


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter.