Новини
Ракурс

Замах на спробу вбивства. Прем’єра трейлеру

Бадьорою і веселою виглядала на сьогоднішньому брифінгу людина, в яку цього ранку випустили 10 куль і «хотіли вбити». Може, так діє адреналін. Можливо, у глибині душі перший радник першої особи держави вважає, що то був замах на його водія, бо на нього самого – за що?


.

Версії поліції розчулюють: зокрема, та, що «у зв’язку із державною діяльністю».  Зрозуміло, що це задля відповідної статті Кримінального кодексу, але ж яка там, скажіть на милість, державна діяльність? Неодноразово засвічені журналістами контакти з представниками вітчизняного олігархату?  Колись кадебешні генерали розповідали, як їх вчили сміливо висувати всі версії аж до найдивовижніших і химерних. Що цікаво – часто-густо саме останні і знаходили своє підтвердження. Але часи змінюються і  найневідповіднішою версією виглядає саме «державна діяльність», бо вдень з вогнем не знайти, хто в нашій країні цим взагалі займається. Так що навряд чи.

Міністр внутрішніх справ Монастирський, певне, знає більше і це «більше» дає йому підстави заявляти, що хотіли саме вбити, а не налякати.  Ну і принагідно – що «реформи не спинити»…

На тлі таких чудернацьких версій можна фантазувати нескінченно і не менш обґрунтовано, ніж те, що озвучено офіційно: 

  1. Яскравий постановочний «самостріл» (в тому сенсі, що не з боку нібито люто розкулачуваних олігархів, а від «своїх», бо очевидних вигод вони тут могли бачити чимало,  нехай в підсумку не так сталося, як гадалося).
  2. Щось серйозним людям обіцяно – нічого не зроблено.
  3. Взято грубі гроші – не виконано.
  4. Підсліпуватий мисливець геть випадково переплутав «рухому мішень» із кабаном.

Країна непрофесіоналів: від кілера-невдахи до президента, який знову «розкрив» злочин у першій же заяві з цього приводу.  Історичний брифінг з призначенням винних у вбивстві Павла Шеремета нікого ж нічому не навчив.

Зате вранішня подія дасть змогу Зеленському не витрачати силу-силенну грошей на високофахові соцопитування-вимірювання власного рейтингу, бо й у стрічці соцмереж можна побачити реальне ставлення людей –  там дуже мало емпатії і це не свідчення морального падіння мас, це «Не вірю», висловлюване політичній владі.

P. S.  Ймовірно, ми нині усією країною перебуваємо у першому сезоні серіалу про Голобородька. Десь на 20-й серії.

Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter