Новини
Ракурс
Інтернет речей. Фото з відкритих джерел

В Японії уряд зламуватиме «розумну» техніку громадян

28 січ 2019, 10:37

Японський уряд схвалив поправку до закону, що дозволяє державним службовцям зламувати пристрої, підключені до інтернету, — так звані IoT-девайси (IoT — інтернет речей, англ. Internet of things).

Співробітники Національного інституту інформаційних і комунікаційних технологій під контролем Міністерства внутрішніх справ і зв'язку підбиратимуть паролі до домашніх пристроїв японців, пише ZDNet.

Державним хакерам дозволено використовувати паролі, встановлені за замовчуванням, а також словники паролів, щоб під’єднатися до IoT-пристроїв.

Завдання полягає в тому, щоби скласти список небезпечних пристроїв, які використовують стандартні або занадто прості паролі, і передати його владі та постачальникам інтернет-послуг, щоб вони могли вжити заходів для попередження споживачів і забезпечення безпеки пристроїв.

Кампанія з перевірки паролів стартує в лютому. За цей місяць влада має намір перевірити 200 млн пристроїв. Почати планують з роутерів і веб-камер.


За даними Міністерства внутрішніх справ і зв'язку, в Японії у 2016 році атаки на IoT-девайси становили дві третини від усіх кібератак.

План розроблено в рамках підготовки до літніх Олімпійських ігор у Токіо 2020 року. Уряд побоюється, що хакери можуть використовувати IoT-пристрої для атак на ІТ-інфраструктуру Олімпійських ігор.


Помітили помилку?
Виділіть і натисніть Ctrl / Cmd + Enter

.